Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 359 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 10 979 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna to 32,7 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Fabryczna usytuowane jest na X piętrze. Budynek z 1975 roku o 11 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna przeszło kapitalny remont. Wnętrze całkowicie umeblowane i wyposażone (w cenie): salon + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + przedpokój + balkon. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna przynależy pomieszczenie piwniczne. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław fabryczna wykończone w wysokim standardzie z materiałów najwyższej jakości. Meble zrobione na wymiar. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna zaaranżowane z klasą z dbałością o szczegóły. Wymienione wszystkie instalacje.

Doskonała lokalizacja w topowej i poszukiwanej na rynku okolicy – mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna znajduje się w pobliżu rozległych terenów zielonych (dwa parki), szkoły, uczelni wyższej, ośrodka zdrowia, apteki, siłowni, banków, restauracji, sklepów wielkopowierzchniowych, dyskontów znanych sieci, etc.

Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje miejsce postojowe tuż pod blokiem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna adresowane do młodych par bądź jako bezpieczna forma lokaty kapitału / inwestycja. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16046)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...