Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki należą: ogromna powierzchnia 159,67 mkw., znakomita lokalizacja oraz dobrej jakości użyte materiały wykończeniowe/budowlane. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki znajduje się w budynku o 1 kondygnacji. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Budynek planowany do oddania w 2020 roku. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław Krzyki gotowe do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Malownicza, kameralna i cicha okolica gwarantuje relaks i wypoczynek po ciężkim dniu. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki mieści się na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej składającej się z 23 budynków jednorodzinnych o 2 kondygnacjach. Łącznie jest tu 46 lokali mieszkalnych. Każde mieszkanie wyposażone jest w rozległy ogród. Na wyciągnięcie ręki znajdują się sklepy, punkty usługowe, plac zabaw, kościół, a także tereny zielone.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Krzyki, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Krzyki zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-26173)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...