Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 349 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 58 m2. Mieszkanie znajduje się na XI piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku. Ekspozycja okien w kierunkach południe – wschód – zachód. Mieszkanie o układzie rozkładowym przeznaczone do remontu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu prezentuje się następująco:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu wykończone w wysokim standardzie z klimatyzacją 2-funkcyjną oraz ogrzewaniem podłogowym. Budynek w dobrym stanie technicznym. Prestiżowa lokalizacja nieopodal centrum (5 minut spacerem). Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu adresowane do osób ceniących komfort, luksus oraz atrakcyjną lokalizację blisko Rynku. Mieszkanie do sprzedaży z dużym potencjałem, które można przeznaczyć na dochodowy wynajem.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-741)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...