Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 393 840 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 54,7 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2017 roku. Mieszkanie z rynku pierwotnego, co zwalania kupującego z obowiązuj zapłaty podatku podatku PCC 2%. Co więcej, mieszkanie objęte jest słynnym i popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci również prowizji dla biura.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu niezwykle ciepłe, jasne i słoneczne. Tworzą je następujące pomieszczenia:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu znajduje się na terenie prestiżowej i ogrodzonej inwestycji z monitoringiem. Wysoka jakość wykończenia. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu mieści się w otoczeniu pełnej infrastruktury handlowo-usługowo-szkolnej. Wraz z mieszkaniem istnieje opcja zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Oferta atrakcyjna ze względu na lokalizację oraz potencjał, zarówno do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych. Znakomite połączenie z centrum.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-876)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...