Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 449 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 92,94 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2003 roku. Mieszkanie przygotowane od razu do zamieszkania przez przyszłych właścicieli. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia – kupujący nie płaci prowizji”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu składa się z 2 poziomów:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdują się: salon + aneks kuchenny + balkon + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój
na DRUGIM POZIOMIE znajdują się:2 pokoje, + garderoba.

Duży atutem mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu jest atrakcyjna lokalizacja, w pięknej okolicy, niedaleko parku. Budynek mieści się na ogrodzonym terenie, z zamykaną furtką i parkingiem dla mieszkańców. Ponadto lokalizacja gwarantuje szybki dojazd głównych arterii miasta. Mieszkanie na sprzedaż wraz z wyposażeniem i meblami. Wszystkie media miejskie. Ogrzewanie centralne z sieci miejskiej. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu stanowi dobrą alternatywę dla ludzi ceniących spokój. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15852)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 21
Tel. +48 502 266 024

Inne w tej kategorii...