Mieszkanie Wrocław Grabiszyn na sprzedaż w cenie 335 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Grabiszyn do sprzedaży. Do najmocniejszych atutów zaliczyć należy atrakcyjny metraż 38,35 m2, dobry standard, gustowne wykończenie pomieszczeń oraz korzystną ekspozycję okien. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Grabiszyn znajduje się na parterze i jest gotowe do zamieszkania. Budynek z 1957 roku posiada 4 kondygnacje. Rynek wtórny. Warto w tym miejscu wspomnieć jeszcze o przystępnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 735 zl/m2.

Doskonała lokalizacja gwarantująca szybki dojazd do centrum, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Grabiszyn. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– sypialnia
– salon
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka z wc.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Grabiszyn po generalnym remoncie w 2009 roku, kiedy to wymieniono:
– instalację elektryczną
– piony
– instalację wodno-kanalizacyjną
– wstawiono plastikowe okna
– zamontowano rolety wewnętrzne.

Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Grabiszyn przynależy piwnica (ok. 8 m2) oraz jako części wspólne dla wszystkich mieszkańców dostępne są wózkowania i strych. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Grabiszyn znakomicie nadaje się dla młodego małżeństwa, singla albo pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży z dużym zyskiem.

Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław Grabiszyn kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-704)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...