Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 359 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 72,9 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2004 roku. Mieszkanie nadaje się od razu do zamieszkania przez przyszłych właścicieli. Prestiżowa lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla to pierwsza z zalet tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż prezentuje się następująco:
– przedpokój
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 2 pokoje
– łazienka

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu wraz z przynależną komórką lokatorską (4 m2) a także miejscem postojowym w podziemnym garażu (płatne 20 000 złotych). Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu ogrzewane jest centralnie z osiedlowej kotłowni.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte słynnym i popularnym wśród klientów programem: „Sprzedaż bezpośrednia – kupujący nie płaci prowizji”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający. Informacje dotyczące mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15912)

Kontakt:
e-mail: k.jaworska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780

Inne w tej kategorii...