Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 324 133 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 49,2 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2018 roku. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim i z rynku pierwotnego, dlatego przyszły nabywca nie płaci podatku PCC. Co więcej, nowy właściciel nie zapłaci również prowizji dla naszego biura, gdyż mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte zostało słynnym programem „0% prowizji od kupującego”.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu składa się z następujących pomieszczeń:
– balkon
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój

Atrakcyjna lokalizacja na terenie ogrodzonej i monitorowanej inwestycji deweloperskiej to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Wysoki standard i bardzo dobrej jakości materiały wykończeniowe. W otoczeniu niska, prestiżowa zabudowa oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa (szkoły, przedszkola, sklepy). Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu z opcją dokupienia miejsca postojowego w podziemnym garażu oraz komórką lokatorską.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu doskonałe również jako lokata kapitału i inwestycja, gdyż znakomicie nadaje się pod wynajem. Ponadto lokalizacja gwarantuje szybki i bezproblemowy dojazd do centrum miasta. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-892)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...