Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż za 338 615 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 56,53 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunkach północny wschód. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa deweloper. Mocnym atutem tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu jest również brak konieczności płacenia podatku PCC, gdyż mieszkanie pochodzi z rynku pierwotnego i jest sprzedawane w stanie deweloperskim.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu znajduje się na prestiżowym i zamkniętym osiedlu z elementami stylu skandynawskiego – to nowa jakość w tej części miasta. Atrakcyjna lokalizacja z bliskością znanego centrum handlowego i kampusu wyższej uczelni etc. Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– balkon
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój.

Do mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu przynależy jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym (obowiązkowe 22 000 zł) oraz opcja zakupu podwójnego miejsca za 28 000 zł oraz komórki lokatorskiej (8 000 zł). Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Posiadamy w ofercie ponad 120 ofert deweloperskich we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się kompleksową profesjonalną obsługą sprzedaży mieszkań i domów z rynku pierwotnego.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3384)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...