Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 399 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 8 824 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 45,22 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na III piętrze. Budynek z 2012 roku o 3 kondygnacjach.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki niezwykle funkcjonalne oraz komfortowe.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się nieopodal kompletnej infrastruktury: szkoły, przedszkola, siłownia, handel, plac zabaw. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + aneks kuchenny + balkon + sypialnia + łazienka z wc + korytarz. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy przynależne miejsce postojowe w garażu podziemnym (30 tys. zł). Dodatkowym atutem jest miejsce na rowery znajdująca się obok wejścia do garażu.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki idealnie nadaje się również jako bezpieczna forma lokaty kapitału (pod wynajem). Bardzo polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16012)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...