Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 330 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 875 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 48 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na II piętrze. Budynek z o 5 kondygnacjach. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu pełnej infrastruktury to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. To niezwykle bezpieczna i bardzo dobrze skomunikowana okolica. Nieopodal znajdują się liczne sklepy, galerie handlowe, markety, dyskonty, punkty usługowo-handlowe, uczelnie etc. Taka lokalizacja zapewnia również szybką komunikację z każdą częścią miasta.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław stanowi odrębną własność z udziałem we własności gruntu. Księga wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój.
Obecny rozkład jest wynikiem prac remontowych i nowej aranżacji. Zgodnie z księgą wieczystą 2 pokoje. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w bardzo dobrym stanie technicznym. Wymienione okna PCV, na podłogach panele, w kuchni i łazience kafle. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem. Wszystkie media miejskie. Duży potencjał – mieszkanie na sprzedaż Wrocław znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania przez właściciela, ale także jako inwestycja kapitału. Mieszkanie dostępne od zaraz. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16001)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...