Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 379 096 zł

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 66,86 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunku północnym. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu pochodzi z rynku pierwotnego i sprzedawane jest w stanie deweloperskim, a zatem kupujący zwolniony jest z konieczności płacenia podatku PCC. Dodatkowo kupujący nie płaci również prowizji dla biura, gdyż mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte jest programem „0% prowizji od kupującego”.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 3 sypialnie
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu z ładnym, zadbanym ogrodem o pow. 86,73 m2. Atrakcyjna lokalizacja na terenie nowego, prestiżowego osiedla to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Szybko stąd dojedziemy zarówno do centrum miasta, jak i rozległych terenów rekreacyjno-wypoczynkowych (Park Grabiszyński, Las Oporowski). W sąsiedztwie pełna infrastruktura w postaci licznych punktów handlowo-usługowych, szkoły, przedszkola etc. Lokalizacja gwarantuje również łatwy dojazd do autostrady A4 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia S8.

Mieszkanie we Wrocławiu na sprzedaż wraz z opcją zakupu: pojedynczego miejsca postojowego w garażu podziemnym (25 000 zł) albo podwójnego zależnego w garażu podziemnym (37 000 zł). Dodatkowo istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej (2 500 zł/m2). Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3393)

Kontakt:
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...