Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 299 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 50,85 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku. Ekspozycja okien w kierunku: południowy zachód. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura ponosi tylko sprzedający. Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu zieleni, parku z dobrym dojazdem do centrum to pierwsza z zalet tego mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu rozkładowe i komfortowe:
– kuchnia
– salon
– loggia
– sypialnia
– garderoba
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu z przynależną komórką lokatorską (dodatkowo płatne 10 000 zł) oraz pomieszczeniem piwnicznym (w cenie). Mieszkanie z pełną własnością i własną księgą wieczystą bez obciążeń. Cena mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu do indywidualnej negocjacji. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15930)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Inne w tej kategorii...