Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 850 zł/m-c

2-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 50,3 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku. Ekspozycja okien w kierunku: południowy zachód. Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu przygotowane jest od razu do wprowadzenia się nowych najmujących bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie objęte jest słynnym i popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko właściciel.

Wnętrze mieszkania na wynajem we Wrocławiu rozkładowe:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– taras widokowy

Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu kompletnie wyposażone oraz umeblowane z wszystkimi niezbędnymi sprzętami wyposażenia kuchni, jak i pozostałych pomieszczeń. Dużym atutem mieszkania na wynajem we Wrocławiu jest również miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie znajduje się w sąsiedztwie wszystkich niezbędnych usług z dobrym dojazdem do centrum oraz bliskością terenów rekreacyjnych.

Mocnym atutem tego mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu jest też sam apartamentowiec, który architekturą bezpośrednio nawiązuje do reprezentacyjnych willi miejskich. Dziedziniec oraz wewnętrzne aleje zostały zaaranżowane zielenią. Ważną zaletą jest również znajdujący się nieopodal Park Grabiszyński. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwają concierge oraz inteligentne systemy elektroniczne.

Osoby posiadające samochód zainteresuje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w cenie 150 zł/m-c. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15315)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...