Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 399 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 8 274 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 49,43 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na pierwszym piętrze. Budynek z 2011 roku o siedmiu kondygnacjach.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna zachwyca już od pierwszego spojrzenia dzięki swojemu zadbanemu i starannie wykończonemu wnętrzu. Tworzą je:
– balkon
– salon
– przedpokój
– sypialnia
– łazienka z wc
– kuchnia.
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna wraz z solidnie i nowocześnie wykończoną kuchnią, sprzętem AGD, meblami w salonie i meblami w sypialni oraz wyposażeniem łazienki z pralką.

Znakomita lokalizacja blisko słynnej galerii handlowej i z dobrym dojazdem do centrum to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna o dużym potencjale – świetnie nadaje się jako inwestycja kapitału. Mieszkanie Wrocław do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN Nieruchomości. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało znanym i popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko strona sprzedająca. Pełna własność. Polecam i zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15956)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...