Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 4 200 zł/m-c

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 82,57 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura opłaca tylko właściciel.

Mieszkanie zaaranżowane jest na 2 poziomach:
– salon
– aneks kuchenny
– 3 sypialnie
– przedpokój
– 2 łazienki

Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najmujących. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD/RTV. W sypialni zainstalowana jest klimatyzacja, co w znaczącym stopniu zwiększa komfort. Mieszkanie na wynajem wraz z przynależną komórką lokatorską. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia komórki lokatorskiej w garażu podziemnym w cenie 200 z/m-c.

Atrakcyjna lokalizacja, bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych i dobry dojazd do centrum to kolejna z długiej listy zalet tego mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15290)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...