Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 240 444 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 40,53 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu w standardzie deweloperskim. Oferta rynku pierwotnego. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte słynnym programem „0%prowizji od kupującego”, co oznacza, ze prowizja na pośrednictwo przerzucona jest na stronę sprzedającą, w tym wypadku dewelopera. Dodatkowo kupujący nie płaci podatku PCC.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój

Do mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu przynależy ogród (53,29 m2). Mocnym atutem mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu jest jego atrakcyjna lokalizacja na terenie prestiżowego, elitarnego osiedla. To znakomite miejsca dla wszystkich tych, którzy chcą odnaleźć spokojną, kameralną i cichą okolicę do zamieszkania. Wokół liczne tereny rekreacyjne (Park Grabiszyński, Las Oporowski). Do wrocławskiego Rynku dojechać można w kwadrans. Blisko liczne punkty handlowo-usługowe, szkoły i przedszkola.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu poszczycić się może wysokim standardem, wykończeniami z najlepszych jakościowo materiałów oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii. Wszystko to wpływa na wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych. Wraz z mieszkaniem istnieje opcja dokupienia miejsca postojowego pojedynczego bądź podwójnego, zależnego a także komórki lokatorskiej.

Informacje dotyczące mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3390)

Kontakt:
e-mail: wroclaw@wgn.pl
Tel. +48 502 266 020
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...