Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 699 000 zł

6-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 166,2 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1900 roku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu objęte zostało programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający.

Atrakcyjna lokalizacja to pierwsza z zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Okolica jest znakomicie skomunikowana z centrum miasta. Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostało wyremontowane i wykończone w wysokim standardzie. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje: 3 sypialnie + salon przechodni + salon + gabinet + 2 łazienki + kuchnia + wc + przedpokój + komunikacja.
We wszystkich pokojach i pomieszczeniach zostały wymienione okna. W salonie wymieniono panele, a w kuchni stropy, podłogi oraz zabudowę kuchenną z wyposażeniem.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu adresowane do dużej rodziny bądź jako kancelaria, biuro itp. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3408)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...