Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż

Mieszkanie, kawalerka, 1 pokój, studio, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna należą: dogodna lokalizacja, funkcjonalny metraż 31,02 mkw. oraz dobrej jakości użyte materiały budowlane. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna znajduje się na IV piętrze w budynku o 7 kondygnacjach. Budynek wybudowany został w 2019 roku. Rynek pierwotny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna w standardzie deweloperskim. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– balkon
– przedpokój.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna znajduje się na terenie inwestycji z 2 budynkami wielorodzinnymi, w których jest 218 lokali. Wysokość pomieszczeń wynosi na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna zamyka doskonała lokalizacja w pobliżu licznych sklepów, szkoły, przedszkola, apteki oraz terenów zielonych. Bliskość rzeki Odry nadaje tej lokalizacji dodatkowego uroku.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Fabryczna, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-8242)

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...