Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży w cenie 650 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (16 205 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na IV piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek o 7 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 40,11 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 650 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w nowoczesnej kamienicy, w samym sercu miasta, w okolicy fosy. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław kompletnie wyposażone, umeblowane i niezwykle słoneczne.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław doskonale nadaje się również pod inwestycje z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16237)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...