Mieszkanie Wrocław Żerniki sprzedaż za 349 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 7 068 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 49,38 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na piętrze. Budynek z 2019 roku o 8 kondygnacjach. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w stanie deweloperskim. Mieszkanie Wrocław do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte słynnym programem: „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacz,a że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia prowizyjnego pokrywa tylko sprzedający.

Prestiżowa lokalizacja w jednej z najciekawszych, nowych inwestycji deweloperskich we Wrocławiu ze świetną infrastrukturą, szybki dostępem do AOW oraz wyjazdem z miasta to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Cena sprzedaży mieszkania na sprzedaż Wrocław podlega indywidualnej negocjacji ze zdecydowanym klientem.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + aneks kuchenny + sypialnia + hol + łazienka + garderoba + taras. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy przepiękny ogród. W cenie mieszkania do sprzedaży Wrocław zawarto opłatę za miejsce postojowe w parkingu pod budynkiem. Przedmiotem oferty jest cesja praw z umowy deweloperskiej. Zachęcam do zapoznania się z ofertą i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław. (014-15966)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...