Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 199 000 zł

Mieszkanie, 1 pokój, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 349 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 37,2 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na III piętrze kamienicy. Budynek z 1930 roku o 5 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane od razu do zamieszkania.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte popularnym i lubianym przez klientów programem: „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko strona sprzedająca. Mieszkanie Wrocław na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Doskonała lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Śródmieście to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław o ogromnym potencjale, gdyż świetnie nadaje się na dochodowy z racji bardzo dobrego dojazdu i bliskości największej ilości uczelni państwowych oraz wydziałów i instytutów naukowych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław: salon/sypialnia + przedpokój + łazienka + kuchnia + garderoba. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne. Standard mieszkania do sprzedaży Wrocław wymaga gruntownego odświeżenia. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław niezwykle ekonomiczne w utrzymaniu (coroczny zwrot z zaliczki na koszt ogrzewanie). Ogrzewanie miejskie. Forma własności: samodzielny lokal mieszkalny wraz z własnością gruntu. Brak obciążeń oraz hipotek. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15965)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...