Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 385 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 471 zł. Powierzchnia mieszkania to 59,5 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na I piętrze. Budynek z 1988 roku o 8 kondygnacjach. Mieszkanie sprzedaż Wrocław objęte zostało słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający. Mieszkanie Wrocław na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Atrakcyjna lokalizacja w Śródmieściu, w budynku z lat 80-tych, z łatwym dostępem do komunikacji publicznej i świetnym dojazdem do Placu Grunwaldzkiego i Rynku to pierwsza z zalet tego mieszkania Wrocław sprzedaż. Okolica świetnie skomunikowana zarówno z innymi częściami miasta (linie tramwajowe i autobusowe), jak i ościennymi miastami (pociągi do Oleśnicy, busy do Trzebnicy, Wołowa). Taka lokalizacja to ogromny potencjał, dzięki któremu mieszkania Wrocław sprzedaż znakomicie nadaje się pod wynajem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu Wrocław sprzedaż: salon + 2 sypialnie + łazienka + wc + kuchnia + przedpokój + loggia. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne (2,94 m2). Przyszli właściciele będą również mieli możliwość korzystania z komórki lokatorskiej znajdującej się na tym samym piętrze. Mieszkanie Wrocław sprzedaż niezwykle ekonomiczne w eksploatacji. Brak obciążeń oraz hipotek. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy opcja dokupienia garażu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania Wrocław sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania Wrocław sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15958)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...