Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż w cenie 331 900 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław (okolice) do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz nowoczesny design. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 58,88 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 5 637 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) znajduje się na drugim piętrze w budynku o sześciu kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Budynek wybudowany został w 2011 roku. Rynek wtórny. Wystawa okien na północ, wschód i zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą: salon + balkon + 2 sypialnie + przedpokój + kuchnia + łazienka. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) z dużą piwnicą. W częściach wspólnych znajduje się m.in. rowerownia z wózkownią oraz suszarnia. Duże wrażenie we wnętrzu mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) robi kuchnia z wysokiej klasy sprzętami. W każdym pokoju mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice) zainstalowano moskitiery.

Doskonała lokalizacja względem stron świata. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) niezwykle ciepłe w zimie, a w lecie bardzo przyjemnie utrzymuje temperaturę bez nadmiernego przegrzania. Nieopodal mieści się słynne centrum handlowe, plac zabaw dla dzieci oraz boiska do gier zespołowych. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z wszystkimi liczącymi się w Polsce bankami.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-611)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...