Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 1 200 000 zł

Mieszkanie, 8 pokoi, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 309 zł. Powierzchnia mieszkania to 190,19 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na II piętrze kamienicy. Budynek o 5 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Mieszkania na sprzedaż Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte zostało słynnym programem: sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko Sprzedający. Mieszkanie Wrocław na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zaprojektowane jest z podziałem na 2 strefy:
STREFA 1:
– korytarz
– 2 wc
– hol
– 3 pokoje
– kuchnia
– łazienka
STREFA 2:
– 5 pokoi
– archiwum
– hol
– kuchnia
– łazienka z wc

Prestiżowa lokalizacja w centrum, na Starym Mieście, nieopodal dworca i ze znakomitym dojazdem do Placu Grunwaldzkiego i Rynku to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania Wrocław do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych

stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. W budynku znajduje się winda. (014-15959)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...