Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 2 450 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania to 48 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na I piętrze. Budynek z 2016 roku o 7 kondygnacjach. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław nadaje się do razu do zamieszkania przez nowych najemców. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte zostało słynnym programem „0% prowizji od najemcy”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Atrakcyjna lokalizacja w prestiżowej inwestycji, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław. Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław urządzone i wykończone z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Dominują tu spokojne biele z akcentami czerni oraz szarości. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są antywłamaniowe rolety zewnętrzne.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój. Ponadto do mieszkania na wynajem Wrocław przynależy ogród (80 m2). Dodatkowa możliwość wynajęcia miejsca postojowego w cenie 200 zł/m-c. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15403)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...