Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 229 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 4 771 zł. Powierzchnia mieszkania to 48 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław (okolice) usytuowane jest na I piętrze. Budynek z 1984 roku o 3 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) objęte zostało znanym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa jedynie sprzedający.

Atrakcyjna cena, lokalizacja w nowym budownictwie, kompletnie rozkładowe i funkcjonalne – to najmocniejsze zalety tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Taka lokalizacja zapewnia również znakomite połączenie z centrum. Nieopodal znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy, dyskonty znanych sieci, restauracja, plac zabaw dla dzieci. Okolica uchodzi za spokojną, bezpieczną i cichą.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław (okolice) prezentuje się następująco: salon + balkon + sypialnia + przedpokój + kuchnia + łazienka + wc. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) nadaje się od remontu (ściany należy pomalować, w obu pokojach panele podłogowe, kuchnia i łazienka do wykończenia, wymiana okien). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) ekonomiczne w eksploatacji. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice)

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15961)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...