Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 275 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 2 723 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 101 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na III piętrze. Budynek o 4 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach: południowy wschód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli bez potrzeby ponoszenia z ich strony jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard oraz dobrej jakości materiały wykończeniowe to najmocniejsze atuty oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław (okolice). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) adresowane dla większej rodziny, jak również dla inwestora poszukującego mieszkania z zamykanymi pokojami dla najemców.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław (okolice) po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono między innymi wszystkie instalacje na nowe. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:

– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice), bo zdjęcia nie oddają jego uroku i klimatu. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z wszystkimi dużymi bankami w Polsce. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta zamyka długą listę zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). (155-562)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...