Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 229 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław sprzedaż. Pierwsze piętro. Budynek z lat 80-tych ubiegłego wieku. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 4 771 zł. Powierzchnia wynosi 48 metrów kwadratowych. Wystawa okien na wschód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) objęte słynnym i popularnym programem „0% prowizji od kupującego”.

Do najmocniejszych atutów tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) należy zaliczyć: korzystną cenę, znakomita lokalizację w nowym budownictwie, wnętrze kompletnie rozkładowe i funkcjonalnie zaaranżowane oraz doskonałe połączenie z centrum miasta. W pobliżu mieści się przedszkole, szkoła, liczne sklepy, dyskonty słynnych marek, restauracja, plac zabaw dla dzieci. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) tworzą:
– salon
– wc
– balkon
– łazienka
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) przygotowane do remontu, jednak już odremontowane będzie niezwykle ekonomiczne w utrzymaniu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15961)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...