Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż w cenie 829 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 79,9 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 829 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 10 375 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 1995 roku. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien oraz I piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 7 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław oczarowuje kameralnym i eleganckim wnętrzem z ładnym balkonem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w rewelacyjnej i prestiżowej lokalizacji, w sercu miasta. Wokół dużo zieleni, liczne sklepy, lokale usługowe, przedszkola, szkoły, przychodnie zdrowia, apteki. Lokalizacja znakomicie skomunikowana z resztą miasta.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zapewnia swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wielu luksusów i udogodnień, jak np. klimatyzacja. Do długiej listy atutów tego mieszkania na sprzedaż Wrocław koniecznie należy dodać funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– 2 sypialnie;
– aneks kuchenny;
– przedpokój;
– balkon;
– łazienka;
– wc.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży mieszkaniu Wrocław są urządzone w wysokim standardzie. Mocną zaletą oferty jest także dostęp do piwnicy.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się również pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie lub/i odsprzedaży po pewnym czasie ze znacznym zyskiem. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16440)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...