Mieszkanie Wrocław (okolice, Brzeg) sprzedaż za 230 000 zł

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, Wrocław (okolice, Brzeg) sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji nie tylko swoją atrakcyjną ceną 230 tysięcy zł czy położeniem na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, ale także komfortową powierzchnią 35,7 m2. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 6 443 zł/m2. Wnętrze mieszkania na sprzedaży Wrocław wykończone w dobrym standardzie, co pozwala nowym domownikom wprowadzić się tu niemal w każdej chwili. Rynek wtórny.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) zapewnia nowym właścicielom nie tylko wygodny standard życia, ale również poczucie bezpieczeństwa (domofon). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) zachwyca swoją prestiżową lokalizacją przy samym Rynku. Wokół liczne sklepy, banki, parki, lodziarnie, restauracje, punkty usługowe. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) wraz z przynależną piwnicą. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) jest jego funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmujący:
– salon/sypialnię;
– balkon;
– kuchnię;
– łazienkę z wc;
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. Zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-988)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...