Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 3 400 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane jest w 4-kondygnacyjnym budynku. Dużym atutem jest na pewno konkurencyjna rynkowo cena 3,4 tys. zł/m-c. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław mieści się na I piętrze. Rynek wtórny. Budynek z 2022 roku. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław o pow. 48,2 m2 gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław oczarowuje już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej. W okolicy dominuje niska zabudowa. Na wyciągnięcie ręki bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe: szkoły, przedszkola, parki, punkty usługowe. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko do centrum miasta, ale również AOW oraz A4.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław olśniewa swoim nowym, komfortowym wnętrzem z piękną loggią. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje ponadto:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnię;
– taras;
– łazienkę;
– garderobę;
– przedpokój.
Cena oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław zawiera opłatę za miejsce postojowe w podziemnym garażu oraz komórkę lokatorską. Właściciel deklaruje gotowość doposażenia wnętrza zgodnie z potrzebami najemcy. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15813)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...