Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 3 000 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 40 m2 i niedawny rok budowy 2022 z ciekawą ekspozycją okien na południowy wschód to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 3 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław oczarowuje od pierwszej prezentacji atrakcyjną lokalizacją w kameralnej i eleganckiej rezydencji, na bezpiecznym, małym osiedlu. Ciekawostką jest znajdujące się w częściach wspólnych gustowne patio z miejscem do ćwiczeń gry w golfa. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wraz z dwoma miejscami postojowymi (w cenie).

Mieszkanie na wynajem Wrocław urządzone i wyposażone w bardzo dobrym standardzie: przedpokój + łazienka + sypialnia + pokój dzienny + aneks kuchenny + taras. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkanie do wynajęcia Wrocław zostały gustownie zaaranżowane w kolorach: szary, ziemi i drewna. W oknach wstawione są automatyczne rolety zewnętrzne.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław na zasadach najmu okazjonalnego przez okres co najmniej jednego roku. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15848)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...