Mieszkanie Wrocław Śródmieście do sprzedaży w cenie 380 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (10 795 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na VI piętrze.Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Wieżowiec z 1973 roku o 16 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 35,2 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 380 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta i w pobliżu największych, wrocławskich uczelni. Do Rynku można dojechać w niespełna 10 minut. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może również słonecznym, jasnym i widnym wnętrzem z rozkładowym układem pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znakomicie nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nie było dotychczas wynajmowane. Wnętrze po kapitalnym remoncie. Większość wyposażenia pozostaje. Osoby zmotoryzowane ucieszą liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław do negocjacji. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16231)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...