Mieszkanie Wrocław Centrum do wynajęcia w cenie 2 800 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Centrum do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na III piętrze, w pięciokondygnacyjnej kamienicy. Wygodny metraż 37 m2 i niedawny rok budowy 1938 z ciekawą ekspozycją okien na południe – wschód – zachód to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 2 800 zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zakwalifikowane do popularnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wielbiciele nowoczesnych technologii docenią na pewno światłowodowy Internet. Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie dla najemców bez zwierząt. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław imponuje atrakcyjną lokalizacją w centrum i otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: banki, szkoły, puby, apteki, sklepy, dyskonty, drogerie, cukiernie, restauracje, przedszkola. Mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się w zielonej, bezpiecznej i cichej okolicy, blisko parków.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław olśniewa wytwornym i nowoczesnym wnętrzem projektu profesjonalnego architekta: aneks kuchenny + łazienka + przedpokój + salon + sypialnia. Wnętrze oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław jest starannie odremontowane, jasne i widne. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-954)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...