Mieszkanie Wrocław okolice wynajem za 1 650 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław okolice wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław okolice to 38,6 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na I piętrze. Budynek z 2018 roku o 4 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Mieszkanie na wynajem Wrocław okolice nadaje się od razu do zamieszkania przez nowego najemcę.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie nowego, modnego i staje rozbudowującego się osiedla to pierwsza z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice). W okolicy kompletna infrastruktura: przedszkole, szkoła, komunikacja miejska, supermarkety, gabinety lekarskie, salony usługowe, place zabaw dla dzieci.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajmu Wrocław (okolice) prezentuje się następująco:
– sypialnia
– salon
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka
– loggia

Aneks kuchenny wyposażony w nowy sprzęt AGD. Na wyposażeniu pozostają nowe garnki, szklanki, czajnik elektryczny, sztućce, talerze, pralka. Poza meblami kuchennymi nie ma innej zabudowy. Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) zaprojektowane w nowoczesnym designie z efektownym oświetleniem LED-owym.

Do mieszkania na wynajem Wrocław (okolice) przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe przed blokiem. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław (okolice) obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. (155-543)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...