Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajmu w cenie 2 300 zł/miesięcznie

Mieszkanie, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Śródmieście na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto funkcjonalny jak na kawalerkę metraż 27 mkw., pierwsze piętro oraz wygodny rozkład. Kamienica liczy cztery kondygnacje. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Kolejną zaletą mieszkania na wynajem jest jego atrakcyjna lokalizacja w pobliżu rozwiniętej infrastruktury, a także znanych turystycznie miejsc – Hali Stulecia, ZOO i Rynku. To sprawia, że mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście doskonale nadaje się nie tylko dla osoby pracującej ale również studenta. Wokół uczelnie wyższe, centra handlowe, sklepy, restauracje itp. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają rozległe tereny rekreacyjne, parki, bulwary nadodrzańskie, plaża miejska oraz liczne ścieżki spacerowe i rowerowe.

Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Śródmieście jest niezwykle przytulne, świeżo wyremontowane i całkowicie umeblowanie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: aneks kuchenny + część sypialniana na antresoli + salon + przedpokój + łazienka z wc. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście ogrzewane centralnie, gazowo. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-600)

Kontakt:
tel. +48 570 570 202
tel. +48 71 313 54 02
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...