Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 2 000 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Śródmieście wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście to 73 metry kwadratowe. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Śródmieście zlokalizowane jest na drugim piętrze kamienicy. Budynek z pięciu kondygnacjach. Wystawa okien na południe.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się w Śródmieściu nieopodal kompletnej infrastruktury oraz blisko terenów rekreacyjnych. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Śródmieście wykończone w dobrym standardzie, niezwykle słoneczne, widne, jasne i funkcjonalnie rozplanowane: balkon + przedpokój + salon + łazienka + sypialnia + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia. Mieszkanie na wynajem Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Śródmieście obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15437)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...