Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 1 800 zł/miesięcznie

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać wygodny metraż 54,69 mkw., pierwsze piętro oraz funkcjonalny rozkład. Budynek liczy cztery kondygnacje. Rynek wtórny. Wystawa okien na południowy wschód. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu. Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki jest całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV. Mieszkanie na wynajem Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: garderoba + salon + łazienka + sypialnia + przedpokój + kuchnia.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15499)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...