Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 1 750 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 54,1 m2, znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć , że mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na północ – południe. Wieżowiec o 11 kondygnacjach, VIII piętro. Mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna w kompletnym rozkładzie:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– wc.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna częściowo umeblowane i wyposażone. Doskonała lokalizacja w pobliżu znanej galerii handlowej oraz z dogodnym dojazdem do węzła autostradowego Wrocław-Stadion to kolejne z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna. Nieopodal znajdują się również rozległe tereny rekreacyjne. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 800 zł. Preferowany najem okazjonalny. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15584)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...