Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 1 700 zł/m-c

 

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 40,86 m2, znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na południe. Rynek wtórny. Budynek o 5 kondygnacjach, II piętro. Mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienkę z wc
– balkon.

Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Duża zaletą jest także jego prestiżowa lokalizacja na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla. Dobry dojazd do centrum. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 700 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15566)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...