Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż w cenie 550 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w estetycznej, 5-kondygnacyjnej kamienicy i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 550 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 51,21 m2, a także położenie na I piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 10 740 zł/m2 oraz atrakcyjna ekspozycja okien na północ.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim przestronnym, słonecznym, eleganckim i zaprojektowanym w wysmakowanym stylu wnętrzem:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– przedpokój;
– łazienka z wc.
Dużym udogodnieniem jest także przynależne do oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław pomieszczenie piwniczne. Rodziny posiadające samochód mają swobodny dostęp do miejsc parkingowych przed budynkiem. Atrakcyjna lokalizacja – dobry dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, wyższych uczelni, licznych sklepów, restauracji oraz znanej galerii handlowej.

Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16350)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...