Mieszkanie Wrocław Centrum do sprzedaży w cenie 599 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Centrum do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się adekwatną do zastanego luksusu ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (13 145 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na IV piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 1980 roku o 5 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 45,57 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 599 000 zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław perfekcyjnie nadaje się nie tylko do zamieszkania dla również jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław dedykowane rodzinom lub singlom. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław olśniewa imponującym wnętrzem z całkowitym umeblowaniem oraz wyposażeniem. Znajdziemy tu: łazienkę z wc + aneks kuchenny + komunikację + 2 pokoje + salon. Osoby zmotoryzowane zainteresują na pewno liczne miejsca parkingowe dostępne tylko dla lokatorów.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław oczarowuje przepięknym, odremontowanym wnętrzem oświetlonym efektownymi LED-ami. Warto podkreślić, że do oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zapewnia swoim lokatorom bezpieczeństwo i komfort. O to pierwsze dba cyfrowy domofon, natomiast komfort zapewnia klimatyzacja.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław imponuje nobilitującą lokalizację w sercu miasta, nieopodal Rynku. Wokół przepiękne parki oraz najbardziej znane atrakcje: Ogród Botaniczny, Promenada Staromiejska, Wzgórze Partyzantów. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura: galerie handlowe, sklepy, restauracje, przedszkola, apteki, szkoły, wyższe uczelnie, przychodnie zdrowia, kawiarnie itp.

Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego mieszkania na sprzedaż Wrocław, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz mieszkania Wrocław za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13645)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...