Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) do wynajęcia w cenie 2 000 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice) do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) przygotowane do wprowadzenia się przez nowych właścicieli na V piętrze. Rynek wtórny. Bardzo atrakcyjnie kształtuje się cena 2 tys. zł/m-c. Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) mieści się w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) o wygodnym metrażu 47,2 m2. Ekspozycja okien w kierunku północ – wschód – zachód.

Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoją elegancką, modną i nowoczesną aranżacją wnętrza wraz ze słonecznym balkonem. Dużym udogodnieniem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław (okolice) jest na pewno przynależne pomieszczenie piwniczne. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać kompletne wyposażenie we wszystkie niezbędne meble, a także fantastyczny widok na most i zakole Odry. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław (okolice): kuchnia + sypialnia + salon + balkon + łazienka + przedpokój.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, która zapewnia wygodny wyjazd w kierunku Wrocławia. Nieopodal znajdziemy przedszkole, szkołę, wiele sklepów. Amatorzy aktywnego wypoczynku ucieszą się z pobliskich ścieżek rowerowych oraz tras spacerowych nad Odrą w obie strony biegu rzeki. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław (okolice).

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-904)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...