Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajmu w cenie 2 800 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na szóstym piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 2,8 tys. zł/m-c. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oddane zostało do użytkowania w 2016 roku. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 60 m2.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca już od przekroczenia progu swoim wysmakowanym i wystylizowanym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami: 2 tarasy + salon + sypialnia + aneks kuchenny + jadalnia + łazienka + przedpokój. Mieszkanie na wynajem Wrocław wyposażono w najpotrzebniejsze sprzęty AGD i umeblowano.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją nobilitującą lokalizacją w centrum, w przepięknym i eleganckim apartamentowcu z bogato wykończonymi częściami wspólnymi. Przyszli najemcy mają tu zagwarantowany spokój i ciszę. Mieszkanie do wynajmu Wrocław na co najmniej rok. Mieszkanie do wynajmu Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15795)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...