Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 2 950 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 52 m2 i niedawny rok budowy 2016 z ciekawą ekspozycją okien na południe to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 2 950 zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zachwyca swoim nowoczesnym stylem aranżacji wnętrza oraz gwarancją wysokiego standardu życia (klimatyzacja). Na zmotoryzowanych czeka garaż. Mieszkanie na wynajem Wrocław dedykowane parom albo singlom. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zainteresuje osoby szukające jasnych, słonecznych i funkcjonalnych wnętrz. Mieszkanie do wynajmu Wrocław poszczycić się może ciekawą lokalizacją blisko ładnego parku. To ulubione miejsce wrocławian na spacery oraz uprawianie sportu. Wokół dużo zieleni. Nie brakuje także typowo miejskiej infrastruktury, jak: punkty usługowe, sklepy. Wisienką na torcie jest imponujący widok z okien oraz balkonu. Na zmotoryzowanych czeka miejsce postojowe w garażu pod budynkiem (w cenie). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15794)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...