Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 700 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Krzyki zlokalizowane jest na I piętrze. Budynek o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki to 72,9 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujący. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Krzyki tworzą:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon widokowy.

Wnętrze kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty RTV i AGD. Malownicza lokalizacja na zielonym, strzeżonym osiedlu to pierwsza z zalet tego mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki. Osiedle z pełną infrastrukturą. Do mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na pewno zainteresuje bliskość terenów rekreacyjnych. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15475)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...