Mieszkanie Wrocław Psie Pole do sprzedaży

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Psie Pole na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, dobrej klasy materiałami budowlanymi, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 62,72 mkw., I piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek planowany do oddania w 2020 roku i liczy 4 kondygnacje. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław Psie Pole na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ciekawa, malownicza lokalizacja na terenie elitarnej inwestycji z 6 budynkami wielorodzinnymi, w których znajduje się łącznie 98 lokali mieszkalnych to kolejna z długiej listy zalet tego mieszkania na sprzedaż Psie Pole. Warto zaznaczyć, że każde mieszkanie jest wyposażone w balkon lub ogród. Wysokość pomieszczeń wynosi na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości. Blisko stąd do rozległych terenów zielonych, kina, przychodzi zdrowia, przedszkola, szkoły, punktów usługowych oraz sklepów. Wokół cisza i spokój.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Psie Pole, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Psie Pole gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-29489)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...