Mieszkanie Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) do sprzedaży w cenie 229 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) na sprzedaż. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 3 098 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Głogów, Radwanice) przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 73,91 mkw., I piętro oraz wygodny rozkład. Budynek pochodzi z 1950 roku i liczy 2 kondygnacje.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) jest kompletnie umeblowane. Duża zaletą tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) jest jego znakomita lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek i obiekty sportowe.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 4 pokoje + kuchnia + łazienka + przedpokój + strych + piwnica  + garaż + warsztat + komórka. Dodatkowo w pakiecie udział w działce 10 ar z 20 ar. ogród z krzewami i drzewami. Mieszkanie do sprzedaży (okolice, Radwanice, Głogów) niezwykle ekonomiczne w eksploatacji.

W razie wszelkich pytań (mieszkanie na sprzedaż, kredyt na zakup) zadzwoń i zapytaj oraz umów się ze mną na wizytę. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego mieszkania Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów). Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3194)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...