Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 359 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna to 32,7 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Fabryczna usytuowane jest na dziesiątym piętrze. Budynek z 1975 roku o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie w atrakcyjnej jak na tak wysoki standard i prestiżową lokalizację cenie za metr kwadratowy – 10 979 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna przygotowane do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Warto podkreślić jeszcze, że oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Fabryczna objęte zostało znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy miejsce postojowe tuż pod blokiem. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna dedykowane dla młodych par bądź jako bezpieczna forma lokaty kapitału. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna przynależy piwnica. Bezpieczeństwo zapewniają antywłamaniowe drzwi wejściowe. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Fabryczna po generalnym remoncie. W cenie zawarto już kompletne umeblowanie i wyposażenie

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon
– salon
– przedpokój
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia wykończone zostały w najwyższym standardzie z materiałów najlepszego gatunku. Meble na wymiar. Wszystko zaaranżowane z klasą z dbałością o szczegóły. Długą listę zalet zamyka znakomita lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy. Osoby lubiące aktywny wypoczynek ucieszą rozległe tereny zielone (parki). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna mieści się w pobliżu licznych szkół, uczelni wyższych, ośrodków zdrowia, aptek, banków, restauracji, sklepów wielkopowierzchniowych itp. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16046)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
tel. +48 71 337 84 19
tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...